• Wysyłka oraz zwroty

WYSYŁKA:

Zamówienia co do produktu realizowane są w następujący sposób:

1. Kasetony offsetowe, kasetony 3D, listwy dekoracyjne, klej montażowy oraz panele MyWall3D - realizacja w ciągu 24-48 godzin od daty wpłynięcia zapłaty za towar.

2. Panele PCV - wysyłka 24-48 godzin od momentu zapłaty lub wyboru przesyłki za pobraniem.

Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT.

Do każdego zamówienia dołączony jest paragon, który w razie reklamacji jest niezbędny.

Paczki są odbierane przez firmę DPD. 

 

UWAGA!!!

Po nadaniu przez nas przesyłki otrzymają Państwo powiadomienie SMS lub e-mail z numerem listu przewozowego. 
W momencie otrzymania powiadomienia SMS/E-MAIL Z TERMINEM DORĘCZENIA PROSIMY OCZEKIWAĆ DOSTAWY PRZESYŁKI POD WSKAZANYM PRZEZ PAŃSTWA ADRESEM W GODZINACH od 8.00 do 17.00 (lub dłużej w okresie  świątecznych).

KURIER NIE MA OBOWIĄZKU WCZEŚNIEJSZEGO KONTAKTU TELEFONICZNEGO.

Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym istnieje możliwość zamówienia doręczenia na wybraną godzinę w dni powszednie lub w sobotę wtedy do podstawowejceny wysyłki (13zł/16zł) należy doliczyć 40 zł za taką usługę.

W PRZYPADKU NIEOBECNOŚCI NIE PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA KOLEJNĄ PRÓBĘ DORĘCZENIA LUB AWIZO WÓWCZAS NALEŻY ZGŁOSIĆ SIĘ DO ODZIAŁY DPD.

Zwroty.

Koszt zwrotu towaru pokrywa kupujący. Zwrot środków na konto bankowe jest dokonywany do 14 dni roboczych. 

W przypadku zakupów na firmę instnieje możliwosć zwrotu towar. Najpierw należy zgłosić do nas, że chcą Państwo odstąpić od umowy. Po otrzymaniu towaru wystawiamy korektę faktury krórą wysyłamy pocztą. Należy ją podpisać i odesłanć na adres firmy. Po otrzymaniu korekty zwracamy pieniadze na konto bankowe.