• DEKORACYJNA LISTWA SUFITOWA - PROMOCJA!! M-23

Symbol: 6221092034
Stan Nowy
Uszkodzony Nie
Brak towaru
3.49
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena dostawy 13
Kurier DPD (Przelew tradycyjny) 13
Kurier InPost PRZELEW 13.5
Kurier InPost POBRANIE 15.5
Kurier DPD (Pobranie) 20
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

       

Witamy serdecznie na naszej aukcji !
Przedmiotem aukcji są:
 
DEKORACYJNE LISTWY SUFITOWE MODEL: M-23


UWAGA: 1SZT. LISTWY TO 1 METR BIEŻĄCY!

Przykładowe wykorzystanie listwy.Idealne do każdego nowoczesnego wnętrza. Świetnie nadają się do wykończeń przy kasetonach sufitowych.
Niesamowite wzornictwo doskonale pasuje do salonu, kuchni, jadalni czy biura!
Można je malować dostępnymi na rynku farbami akrylowymi bądź lateksowymi.
Kleić ogólnie dostępnymi klejami do sztukaterii polistyrenowej.
 
Idealny odpowiednik drogich listew styropianowych, gipsowych lub poliuretanowych!!
Zapraszamy do zobaczenia innych modeli na pozostałych aukcjach: 

  Nowy model!

Odbiór osobisty w Oświęcimiu.
 
Masz więcej pytań?
Zadzwoń lub pisz!
tel: 731 000 867
   


e-mail: eurodeco@eurodeco.pl
Do kontaktu zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.
Zapraszamy na nasze strony www.eurodeco.pl  oraz www.mywall3d.com  Zobacz nasze pozostałe aukcje:
Strona "o mnie"Wszystkie aukcje
 

Wyślij wiadomość Tel.kom. 731 000 867 Koszty przesyłki Przelew 16 zł Pobranie 22 zł Odbiór Osobisty 0 zł Konta bankowe Numer 02 2490 0005 0000 4500 2775 4079 Bank Alior Bank Regulamin
Proszę o przemyślane zakupy, ponieważ nie odwołuję ofert. Właścicielem Sklepu jest Firma "EURODECO", adres siedziby: Zasole ul. Armii Krajowej 3, 32-626 gm. Brzeszcze woj małopolskie. NIP: 549-203-85-76, Zwana dalej „Sklepem” lub „Sprzedającym”. Kupującymi zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi są wyłącznie osoby pełnoletnie, które mogą być zarówno podmiotami gospodarczymi, jak i osobami fizycznymi mającymi siedzibę lub stały adres zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz większości krajów europejskich. Zwane dalej „Kupującymi”. Sprzedaż materiałów dekoracyjnych odbywa się przez cały rok, w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. Od 9.00 – 16.00. Kupujący składając zamówienie, zobowiązany jest podać swoje dane, numer aukcji i nick allegro, model towaru i ilość, numer telefonu stacjonarnego bądź komórkowego, adres e-mail, w celu potwierdzenia zamówienia. Podane dane będą wykorzystane wyłącznie do wystawienia faktury VAT oraz realizacji zamówienia.
Jeżeli adres wysyłki ma być inny niż podany w Allegro proszę o przesłanie właściwego na mój e-mail zaraz po dokonaniu zakupu. Opcja za pobraniem dostępna dla osób z minimalną ilością 10 pozytywnych komentarzy. Potwierdzając zamówienie, Kupujący akceptuje tym samym postanowienia niniejszego Regulaminu. Zamówienia niepotwierdzone w ciągu 5-ciu dni roboczych będą anulowane. Wysyłki będą realizowane najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych po zaksięgowaniu środków na koncie bankowym Sprzedającego. Sprzedający nie będzie odpowiedzialny wobec jakichkolwiek podmiotów gospodarczych, czy osób fizycznych, za szkody szczególne, pośrednie lub wtórne, poniesione w związku z nie właściwym użytkowaniem i montażem produktów zakupionych na aukcji. Sprzedający dołożył wszelkich starań by informacje podawane na stronie Sklepu odzwierciedlały stan faktyczny. Niemniej jednak kolorystyka oferowanych produktów może nieznacznie odbiegać od zdjęć przedstawionych na aukcji. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje pomyłek informacyjnych.
REKLAMACJE
 
1. Każdy towar zakupiony w naszym sklepie jest nowy, posiada gwarancję i podlega wymianie, jeśli posiada wady fabryczne.
2. Po wykryciu wady prosimy o kontakt z firmą EURODECO w celu ustalenia sposobu wymiany produktu na niewadliwy, i odesłanie towaru wraz z rachunkiem z nim otrzymanym. Informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do naszej firmy za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem do nas reklamacji zostaną Państwu zwrócone po otrzymaniu przesyłki i uwzględnieniu reklamacji.
3. Produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), zaoferujemy do wyboru inne dostępne produkty, lub zwrócimy Państwu pieniądze.4. W przypadku gdy uszkodzone jest opakowanie przesyłki, plomby i/lub taśmy zabezpieczające, bądź sam towar, Kupujący może odmówić przyjęcia przesyłki. Wymagane jest sporządzenie w obecności pracownika firmy kurierskiej protokołu szkody, zawierający wyszczególnienie uszkodzeń lub braków oraz datę i godzinę doręczenia. Bez protokołu przesyłka zostanie uznana za doręczoną bez zastrzeżeń i reklamacje nie będą uwzględniane!!!Obowiązkiem kupującego jest otwarcie przesyłki przy kurierze!  
  Wysyłka za pośrednictwem firmy kurierskiej www.dpd.com.pl        

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci